کمیته اجرایی مسابقه ملی الکتروموتور پربازده به اطلاع می‌رساند که مرحله اول این مسابقه با ثبت‌نام و ارسال طرح‌های پیشنهادی اولیه ۳۰ تیم از دانشگاه‌ها و شرکت‌های سراسر کشور به اتمام رسیده است.

این مسابقه باهدف رفع چالش‌های پیش روی توسعه و کاربرد فناوری موتورهای الکتریکی پیشرفته (پربازده) و همچنین چالش‌های استفاده و کاربرد گسترده نسل جدید موتورهای الکتریکی و نهایتاً افزایش بهره‌وری مصرف انرژی الکتریکی در موتورهای الکتریکی مورداستفاده در صنعت، لوازم‌خانگی و… کار خود را آغاز کرده است.

دراین‌باره آقای نیکبخت، دبیر برگزاری مسابقه از ادامه روند مسابقه خبر داد:

شرکت‌کنندگان محترم باید توجه داشته باشند که تیم های راه‌یافته به مرحله طراحی اجزا از میان برگزیدگان ارزیابی، توسط کمیته داوری خواهند بود و در پایان مرحله طراحی اجزا نیز به گروه‌های برگزیده این مرحله حمایت‌های مالی جهت ساخت تعلق خواهد گرفت .

همچنین ایشان از برگزاری افتتاحیه این مسابقه خبر دادند و افزودند این افتتاحیه در دو بخش توجیهی و کارگاهی دیده‌شده است ، که در بخش اول شرکت‌کنندگان با روند علمی و اجرایی مسابقه آشنا خواهند شد و در بخش دوم، کلاس کارگاهی  با عنوان “آشنایی با روند طراحی و ساخت الکتروموتور” برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته‌شده است، این کارگاه توسط اساتید مجرب حوزه الکتروموتور در کشور ارائه خواهد شد، تاریخ و مکان دقیق این رویداد در سایت مسابقه به اطلاع گروه‌ها خواهد رسید.

درباره مدیریت سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *