به اطلاع کلیه شرکت­کنندگان مسابقه می­رساند که نتایج نهایی مرحله طراحی اجزای اولین مسابقه ملی طراحی و ساخت الکتروموتور پربازده در دو کلاس القایی و مدرن مشخص شده و به شرح ذیل اعلام می­گردد.

در جدول ارائه شده در کلاس القایی چهار تیم ابتدایی علاوه بر مجوز ساخت،  هزینه ساخت نمونه طراحی شده (تا سقف معین) را نیز دریافت خواهند­کرد. هم چنین سایر تیم­های این کلاس مجوز ساخت الکتروموتور را دارا هستند و محصول ساخته شده توسط آن­ها در ارزیابی نهایی بررسی خواهد شد.

در جدول ارائه شده در کلاس مدرن شش تیم ابتدایی علاوه بر مجوز ساخت،  هزینه ساخت نمونه طراحی شده (تا سقف معین) را نیز دریافت خواهند­کرد. هم چنین سایر تیم­های این کلاس مجوز ساخت الکتروموتور را دارا هستند و محصول ساخته شده توسط آن ها در ارزیابی نهایی بررسی خواهد شد.

به پیشنهاد کمیته محترم راهبردی مسابقه و به دلیل ارایه طرح­های نوآورانه و بدیع سه تیم ردیف هفتم الی نهم جدول مدرن مشمول دریافت هدیه به عنوان کمک هزینه ساخت خواهند­بود.

تیم­هایی که مشمول دریافت کمک هزینه ساخت هستند می­بایست از تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ الی ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ به دبیرخانه مسابقه جهت دریافت کمک هزینه مراجعه نمایند.

مدت زمان مرحله ساخت از ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ الی ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ خواهد­بود.

رنگ سبز به معنای دریافت مجوز ساخت و کمک هزینه و رنگ قرمز به معنای عدم دریافت کمک هزینه می­باشد.

تاکید می­شود ترتیب قرارگیری تیم­ها ارتباطی با نمره اتخاذ شده توسط آن تیم ندارد.

:: دریافت فایل PDF نتایج ::

 

درباره مدیریت سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *