کمیته برگزاری مسابقه با توجه به شرایط تیم های مرحله ساخت پیش آزمون و آزمون نهایی مسابقه را تمدید نمود. پیش آزمون مسابقه در روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه از ساعت ۹ صبح در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد. از تمامی تیم­هایی که آمادگی و تمایل به شرکت در این آزمون را دارند خواهشمندیم تا روز سه شنبه مورخ ۸ اسفند ماه، از طریق تماس با دبیرخانه حضور خود را نهایی نمایند. یادآوری می­شود حضور در این پیش آزمون اختیاری بوده و تیم­های شر کت ­کننده پس از انجام آزمون­های مورد نظر، الکتروموتور خود را دریافت خواهند ­کرد. تیم های شرکت­ کننده می­بایست تجهیزات مورد نیاز خود را همراه خود داشته باشند و همچنین از سیم ۴ متری و دوشاخ سالم جهت آسودگی در انجام آزمون­ها استفاده نمایند.

همچنین کمیته برگزاری مسابقه بنا به درخواست شرکت­ کنندگان در نظر دارد آزمون نهایی این رویداد را نیز در فروردین ماه سال آینده برگزار ­نماید تا تمامی شرکت­ کنندگان با آمادگی کامل در این رویداد ملی حضور پیدا کنند. جزییات این خبر به همراه مواد آزمون­ها در اطلاعیه و خبرهای بعدی به اطلاع شرکت­ کنندگان خواهد­رسید.

ضمن عرض خسته نباشید به تمامی شرکت­ کنندگان پرتلاش خواهشمندیم سوالات خود در زمینه ­های مختلف علمی و اجرایی از طریق ایمیل با دبیرخانه مطرح نمایند.

درباره مدیریت سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *